Brwi na pierwszym planie

Inne

Od jakiegoś czasu w silnym trendem w makijażu jest stylizacja brwi. To brwi pojawiają się często jako jedyny element makijażu na pięknie przygotowanej cerze i stanowią absolutny hit także w tym sezonie.

Zadbane brwi, zadbana twarz

Stylizacja brwi szkolenie to coś, o czym powinna pomyśleć każda interesująca się makijażem kobieta. O ile innego typu szkolenia można zostawić specjalistom, o tyle z brwiami zawsze będzie pewien kłopot. Nie chodzimy na stylizację brwi często, a czasem po prostu mamy wielkie wyjście nie ma kiedy umówić się do kosmetyczki, wówczas bardzo przydaje się wiedza o tym jak poprawnie stylizować brwi. Stylizacja brwi szkolenie to koszt kilkuset złotych, ale będziemy miały pewność, że nasze brwi nie będą już nigdy zaniedbane.

Profesjonalne przygotowanie do makijażu

Czy wyobrażacie sobie makijaż z pominięciem stylizacji brwi? Skądże. Nawet makijaże, gdzie pozornie brwi nie są na pierwszym planie są nastawione na brwi. Mogą być słabiej podkreślone lub przerysowane, zawsze jednak stanowią integralną z pozostałym makijażem część, która zwraca uwagę. Brwi mogą zupełnie do makijażu nie pasować, wychodzić na pierwszy plan lub zupełnie przysłaniać pozostałe elementy make upu, ale zawsze powinny przejść choć kilkuminutową stylizację. Ale by takową przeprowadzić potrzebna jest codzienna pielęgnacja i nie chodzi tu o depilację czy czesanie brwi grzebyczkiem. Chodzi o maski, woski i masaże – tak ważne przy cienkich i rzadkich włoskach na brwiach. Pamiętajmy, że nawet najpiękniejsza stylizacja brwi nie przysłoni tego, że włoski są rzadkie i zaniedbane.